Haber

Muğlaspor Akademi mangalda buluştu

Muğlaspor Lideri Ali Çakır ve Yönetim Kurulu’nun düzenlediği mangal etkinliğinde Muğlaspor Futbol Akademi sporcuları öne çıktı.

Muğlaspor Kulübü’nün U-18, U-16, U-14 ve U-12 takımlarında mücadele eden sporcular, yılbaşı öncesi Muğlaspor tesislerinde düzenlenen yemekte dostluklarını pekiştirdi.

Muğlasporlu sporculara yemek servisi yapan Muğlaspor Başkanı Ali Çakır, altyapımızda 100’ün üzerinde sporcu bulunan bir merkeze gelmekten mutluluk duyduklarını söyledi. “Muğlaspor Futbol Akademisi kulübümüzün geleceği için çok maliyetli. Alt yapıya inanıyoruz. Bu dönem güzel işler başardılar. U-16 ve U-14 takımlarımız kümeden çıkmayı garantilediler. U-18 takımımız namağlup lider formda yoluna devam ediyor.Turnuvalardan kupayla dönen U-12 takımımız ligde de başarılı maçlar çıkardı.Yeni yıl öncesi mangal etkinliği ile alt yapı gruplarımızı bir araya getirmek istedik. Keyifli ve keyifli bir organizasyon oldu.Sporcularımıza bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim.Genç Kol Yöneticilerimiz Ahmet Niyazi Çağlar ve Fırat Kaya’dalar.Ücretli altyapı antrenörlerimiz Zafer Kocagöz,Yunus Emre Sürmen,Uğur Barut ve Sezai’ye teşekkür ederim. Aksoy’u gayretlerinden dolayı kutluyor, başarılarından dolayı kutluyorum” dedi. – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu