Haber

Samsun’da Okul Sporları Müsabakalarında Başarılı Olan Öğrencilere Malzeme Desteği

Samsun’da okul sporları müsabakalarında üçüncü olan Makbule Yusuf Ölçer Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımı ile Kadın Milli Futbol Takımı milli takım kampına davet edilen iki kız öğrenciye malzeme desteği sağlandı.

Nazlı Saral ve Ecem Üner, Makbule Yusuf Ölçer Ortaokulu Kız Voleybol Takımı ve Kadın Milli Futbol Takımı kampına katılan Ecrin Elmas Kurum ve Nehir Sezer’i ziyaret ederek okul müdürü Erkut Ercan ve antrenörleri Onur Gül ve Mahmut Sarı ile görüştü.

Ercan, Saral ve Üner’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Son yıllarda Samsun’da ve Türkiye genelinde başta voleybol, oryantiring ve futsal olmak üzere birçok branşta başarılara imza attık. Okulumuz bünyesinde yetiştiren sporcular Ecrin Elmas Kurum ve Nehir Sezer, Kadın Milli Futbol Takımı kampına katılarak, “Amatör sporlarda bu tür maddi ve manevi destekler çok önemli ve sporcuların motivasyonuna olumlu katkı sağlıyor.” dedi.

Ecem Üner ise kadın olarak genç kızların hayatın her alanında yer alması için gerekli desteği sağlamaya hazır olduklarını vurgulayarak, “Kızlarımızın başarısı bizi onurlandırıyor. Kendi çabalarımızla onlara destek olmak ve yanlarında olduğumuzu göstermek amacıyla kızlarımızı da ziyaret etti. Kızlarımızın kararlılığı ve başarıları takdire şayan. “Kızlarına verdikleri destekten dolayı ailelerine de teşekkür ediyorum.”

Ziyaretin sonunda eğitim gönüllüleri Saral ve Üner, kız sporculara dağıtılmak üzere eşofman, forma, ayakkabı ve çeşitli spor malzemelerinden oluşan paketleri okul yönetimine teslim etti.

haber-hacilar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu