Teknoloji

Chery, Tiggo7 Pro ve Tiggo8 Pro’nun Yeni Versiyonlarını Türkiye’ye Getirdi: İşte Fiyatlar

Türkiye’ye girer girmez ülke çapında tanınmayı başaran Çinli otomobil devi Chery, bugün İstanbul’da bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte Tiggo7 Pro ve Tiggo8 Pro’nun ülkemizde satışa sunulacak yeni versiyonları gösterildi.

Hem Tiggo7 Pro hem de Tiggo8 Pro, avangard Adında yeni bir paket alıyor. Gelin bu araçların neler sunduğuna ve özelliklerine bir göz atalım.

Tiggo7 Pro ve Tiggo8 Pro’nun yeni versiyonları neler sunuyor?

* Resim: Halit Bolkan

Tiggo7 Pro’nun yeni versiyonunun dış cephede herhangi bir farklılığı bulunmuyor. İçerisinde tüm yenilikler mevcuttur. 24,6 inç bilgi-eğlence sistemi, ön koltuk soğutması, 8 hoparlörlü Sony ses sistemi, hafızalı sürücü koltuğu ve yan aynalar, 50W kablosuz şarj, 64 farklı renkte ambiyans ışıkları ve Türkçe akıllı sesli komut sistemigibi özellikler yeni pakette sunuluyor.

Öte yandan Tiggo8 Pro’ya baktığımızda yeni donanımın hem harici hem de dahili olarak farklılıklara sahip olduğunu görüyoruz. Bu araçta, çift ​​T şeklinde spoyler ışığı ve sportif arka tampon eklentisi gecerli. Eğer içerideyse yeni kapı döşeme tasarımı, yeni orta konsol, bordo deri döşeme, 9 hava yastığı, 540 derece görüş sistemi, 64 farklı renkte ambiyans ışıkları ve Türkçe akıllı sesli komutsistem mevcuttur.

Tiggo7 Pro Avantgarde versiyon fiyatı

Chery Tiggo7 Pro Avangart1.603.000 TL

Tiggo 8 Pro Avantgarde versiyon fiyatı

Chery Tiggo8 Pro Avangart1.793.000 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu