Teknoloji

Ocak 2023 PlayStation Plus Essential Oyunları Açıklandı

 
Sony Interactive Entertainment, PlayStation Plus Essential aboneleri için Ocak 2023 PlayStation Plus Essential oyunlarını duyurdu.
 
İşte Ocak 2023 PlayStation Plus Temel Oyunları:
 
– Axiom Verge 2 (PS5, PS4): Dünyanın en büyük şirketi Globe 3’ün başkanı Milyoner Indra, geçmişte kaybolan kızını bulmak için Antarktika’da gerçeğin peşine düşer. Ama onu bekleyen, onu asalaklaştıracak ve onu utandırmasına yardımcı olacak zekaya sahip bir makine ve daha önce hiç görmediği farklı bir dünyaydı. Hangi dünyaya ulaşır? Bilgisayar terminalinin diğer tarafından ona kim rehberlik ediyor?
 
– Fallout 76 (PS4): Bethesda Game Studios sizi Fallout 76’ya davet ediyor. Bombalar düştükten 25 yıl sonra, siz ve sizin gibi diğer sığınak sakinleri nükleer kıyamet sonrası Amerika’ya adım atıyorsunuz. Fallout destanına eklenen bu çok oyunculu açık dünyada uçsuz bucaksız Wasteland’ı keşfedin.
 
– STAR WARS Jedi: Fallen Order (PS5, PS4): Respawn Entertainment’ın yeni 3. şahıs aksiyon-macera oyunu STAR WARS Jedi: Fallen Order’da galaksiyi aşan bir macera sizi bekliyor. Bu tek oyunculu hikaye odaklı oyun, sizi Bölüm 3: Sith’in İntikamı olaylarından sonra Order 66 katliamından zar zor kurtulan bir Jedi Padawan rolüne sokuyor. Jedi Düzeni’ni yeniden inşa etme görevini üstlenirken, parçalanmış geçmişinizin parçalarını bir araya getirmeli, yeni Güç yetenekleri geliştirmeli ve eğitiminizi tamamlamak için ikonik ışın kılıcını kullanma sanatında ustalaşmalısınız. Ve tüm bunlar olurken, İmparatorluğun ve onun ölümcül Engizisyoncularının bir adım önünde kalmalısın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu