Yaşam

Özge Gürel’den ‘sihir’ içeren sözler

İSTANBUL (İGFA) – Çok az kişinin bildiği ilginç bir özelliği paylaşan Özge Gürel, “Gürültülü ortamda çok rahat uyuyorum. Sanırım çocukluğumdan beri kendimi güvende hissediyorum. İnsanlar sohbet ederken oturma odasındaki kanepede mışıl mışıl uyuyabilirim. Televizyonu açıp uyuyorum ve yalnızsam ışıkları açıyorum.”

En sevdiği şeyin başlangıç ​​olduğunu ve bu durumun kendisini her zaman ve her koşulda heyecanlandırdığını belirten Gürel, “Hafif bir korkuyla karışık bir mutluluk hali.” Özge Gürel, sanata bakışıyla ilgili şunları söyledi: “Benim için sanat yol göstericidir. Sevdiğim sanatçıların eserleri; onları tanımanın, fikirlerini anlamanın ve onları kendime dahil etmenin bir yolu. Sanat, kendinizi, hikayenizi, fikrinizi, döneminizi bazen düşünen insanlara, bazen de herkese yüzyıllar sonra da olsa aktarmanın incelikli yoludur. Bu fikirler pek çok insanın yolunu aydınlatıyor.”

Aşkı içtenlikle nasıl tanımlarsınız sorusunu yanıtlayan güzel oyuncu, “Bu konunun sonu her zaman çok açıktır çünkü her ilişkinin matematiği farklıdır. Aşk bir ilişkiyi başlatabilir, ancak sadece aşık olmak onu sürdürmek için yeterli değildir. Uzun ilişkilerde bütün duvarlar yıkılır, açılmayan kapı kalmaz. İlişki aslında o zaman başlıyor ki bence en iyi kısım bu. Bence en eğlenceli kısım, herkesin kendisi gibi olduğu ve sizin de onları olduğu gibi sevdiğiniz kısım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu